Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AUTOMAATIOMODUULI: TEOLLISUUSTIETOKONE - 9÷24VDC - SEINÄ-BOXER
BOXER-6405M-A1-1011




Valmistaja AAEON Automaatiomoduulin tyyppi teollisuustietokone Virtalähteen jännite 9...24V DC Asennus seinä- Liitäntä Ethernet x2 Liitäntä RS232 Liitäntä RS422 Liitäntä RS485 Liitin... Lue lisää
901,78 €(Sis.alv)
718,55 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BOXER6405MA11010
- Paino: 0.25 kg
- Liitin: RJ45 x2
- Liitin: HDMI
- Liitin: VGA
- Liitin: mPCIe (half-size)
- Liitin: mPCIe (full-size)
- Liitin: USB 3.2 Gen 1 x4
- Liitin: mSATA
- Liitin: MIC-in
- Liitin: Line-out
- Liitin: D-Sub x4
- Asennus: seinä-
- Toimintalämpötila: -30...60°C
- Valmistaja: AAEON
- Massa: 800g
- Tuotantosarja: BOXER
- Virtalähteen jännite: 9...24V DC
- Koot: 200x106,6x43,5mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMAATIOMODUULI: TEOLLISUUSTIETOKONE - 9÷24VDC - SEINÄ-BOXER BOXER-6405M-A1-1011
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AAEON |
| Automaatiomoduulin tyyppi | teollisuustietokone |
| Virtalähteen jännite | 9...24V DC |
| Asennus | seinä- |
| Liitäntä | Ethernet x2 |
| Liitäntä | RS232 |
| Liitäntä | RS422 |
| Liitäntä | RS485 |
| Liitin | D-Sub x4 |
| Liitin | HDMI |
| Liitin | Line-out |
| Liitin | MIC-in |
| Liitin | mPCIe (full-size) |
| Liitin | mPCIe (half-size) |
| Liitin | mSATA |
| Liitin | RJ45 x2 |
| Liitin | USB 3.2 Gen 1 x4 |
| Liitin | VGA |
| Tuotantosarja | BOXER |
| Muisti | 0B RAM |
| Koot | 200x106,6x43,5mm |
| Prosessori | Intel® Celeron® N3350 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Linux |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 10 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 10 IoT |
| Muistin laji | DDR3L SODIMM 1867MHz |
| RAM-muistin maksimaalinen kapasiteetti | 8GB |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | without HDD/SSD |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | without RAM memory |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
