Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AUTOMAATIOMODUULI: TEOLLISUUSTIETOKONE - 9÷24VDC - BOXER - 0BRAM
BOXER-6616-A2-1110




Valmistaja AAEON Automaatiomoduulin tyyppi teollisuustietokone Virtalähteen jännite 9...24V DC Asennus DIN -kiskolle (valinnainen) Asennus seinä- Asennus VESA (valinnainen) Liitäntä 10/100/1000... Lue lisää
1113,19 €(Sis.alv)
887,01 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BOXER6616A21010
- Paino: 1.93 kg
- Liitin: RJ45 x2
- Liitin: HDMI
- Liitin: VGA
- Liitin: mPCIe (full-size)
- Liitin: USB 3.2 Gen 1 x4
- Liitin: mSATA
- Liitin: D-Sub x6
- Asennus: seinä-
- Asennus: DIN (valinnainen)
- Asennus: VESA (valinnainen)
- Asennus: DIN -kiskolle (valinnainen)
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: AAEON
- Massa: 2kg
- Tuotantosarja: BOXER
- Virtalähteen jännite: 9...24V DC
- Koot: 251,6x111x61,9mm
- Loppuunmyyty
| Valmistaja | AAEON |
| Automaatiomoduulin tyyppi | teollisuustietokone |
| Virtalähteen jännite | 9...24V DC |
| Asennus | DIN -kiskolle (valinnainen) |
| Asennus | seinä- |
| Asennus | VESA (valinnainen) |
| Liitäntä | 10/100/1000 Base-TX x2 |
| Liitäntä | RS232 |
| Liitäntä | RS422 |
| Liitäntä | RS485 |
| Liitin | D-Sub x6 |
| Liitin | HDMI |
| Liitin | mPCIe (full-size) |
| Liitin | mSATA |
| Liitin | RJ45 x2 |
| Liitin | USB 3.2 Gen 1 x4 |
| Liitin | VGA |
| Tuotantosarja | BOXER |
| Muisti | 0B RAM |
| Koot | 251,6x111x61,9mm |
| Prosessori | Intel® Celeron® N3350 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Linux |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 10 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 10 IoT |
| Muistin laji | DDR3L SODIMM 1866MHz |
| RAM-muistin maksimaalinen kapasiteetti | 8GB |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | without HDD/SSD |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | without RAM memory |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
