Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja AAEON Tuotantosarja BOXER Liitin D-Sub x2 Liitin HDMI Liitin microSD Liitin RJ45 Liitin USB 3.2 Gen 1 x4 Liitin USB micro Muistin laji LPDDR4 Asennus seinä- Automaatiomoduulin tyyppi... Lue lisää
2887,78 €(Sis.alv)
2301,02 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BOXER8251AIA11010
- Paino: 0.52 kg
- Liitin: RJ45
- Liitin: USB micro
- Liitin: microSD
- Liitin: HDMI
- Liitin: USB 3.2 Gen 1 x4
- Liitin: D-Sub x2
- Asennus: seinä-
- Valmistaja: AAEON
- Massa: 300g
- Tuotantosarja: BOXER
- Virtalähteen jännite: 12V DC
- Koot: 111,5x75x39mm
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | AAEON |
| Tuotantosarja | BOXER |
| Liitin | D-Sub x2 |
| Liitin | HDMI |
| Liitin | microSD |
| Liitin | RJ45 |
| Liitin | USB 3.2 Gen 1 x4 |
| Liitin | USB micro |
| Muistin laji | LPDDR4 |
| Asennus | seinä- |
| Automaatiomoduulin tyyppi | teollisuustietokone |
| Muisti | 8GB RAM |
| Muisti | 16GB FLASH |
| Koot | 111,5x75x39mm |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Liitäntä | 10/100/1000 Base-TX |
| Liitäntä | RS232 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | AAEON ACLinux 4.9 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Linux Ubuntu 18.04 |
| Prosessori | ARM Carmel®V8.2 64bit 6 Core |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
