Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja AAEON Automaatiomoduulin tyyppi teollisuustietokone Virtalähteen jännite 12V DC Asennus seinä- Liitäntä Ethernet x2 Liitäntä RS232 Liitäntä RS422 Liitäntä RS485 Liitin D-Sub x4... Lue lisää
1225,58 €(Sis.alv)
976,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BOXER6614A111010
- Paino: 0.25 kg
- Liitin: RJ45 x2
- Liitin: HDMI
- Liitin: VGA
- Liitin: mPCIe (half-size)
- Liitin: mPCIe (full-size)
- Liitin: D-Sub x4
- Liitin: USB 2.0 x3
- Liitin: USB 3.0
- Asennus: seinä-
- Toimintalämpötila: -20...55°C
- Valmistaja: AAEON
- Tuotantosarja: BOXER
- Virtalähteen jännite: 12V DC
- Koot: 212,2x107x64,2mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMAATIOMODUULI: TEOLLISUUSTIETOKONE - 12VDC - SEINÄ-BOXER BOXER-6614-A11-1010
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AAEON |
| Automaatiomoduulin tyyppi | teollisuustietokone |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Asennus | seinä- |
| Liitäntä | Ethernet x2 |
| Liitäntä | RS232 |
| Liitäntä | RS422 |
| Liitäntä | RS485 |
| Liitin | D-Sub x4 |
| Liitin | HDMI |
| Liitin | mPCIe (full-size) |
| Liitin | mPCIe (half-size) |
| Liitin | RJ45 x2 |
| Liitin | USB 2.0 x3 |
| Liitin | USB 3.0 |
| Liitin | VGA |
| Tuotantosarja | BOXER |
| Muisti | 0B RAM |
| Koot | 212,2x107x64,2mm |
| Prosessori | Intel® Celeron® N2807 |
| Muistin laji | DDR3L |
| RAM-muistin maksimaalinen kapasiteetti | 4GB |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | without HDD/SSD |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | without RAM memory |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
