Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AUTOMAATIOMODUULI: TEOLLISUUSTIETOKONE - 12÷24VDC - BOXER - 0BRAM
BOXER-6404-A1-1210




Valmistaja AAEON Automaatiomoduulin tyyppi teollisuustietokone Virtalähteen jännite 12...24V DC Asennus DIN-kiskolle Asennus VESA Liitäntä 10/100/1000 Base-TX x4 Liitäntä RS232 Liitin CFast™... Lue lisää
855,05 €(Sis.alv)
681,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BOXER6404A11110
- Paino: 0.25 kg
- Liitin: D-Sub
- Liitin: USB 2.0 x2
- Liitin: RJ45 x4
- Liitin: USB 3.2 Gen 1 x1
- Liitin: HDMI x2
- Liitin: CFast
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Asennus: VESA
- Toimintalämpötila: -30...65°C
- Valmistaja: AAEON
- Massa: 860g
- Tuotantosarja: BOXER
- Virtalähteen jännite: 12...24V DC
- Koot: 166x106,6x30mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMAATIOMODUULI: TEOLLISUUSTIETOKONE - 12÷24VDC - BOXER - 0BRAM BOXER-6404-A1-1210
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AAEON |
| Automaatiomoduulin tyyppi | teollisuustietokone |
| Virtalähteen jännite | 12...24V DC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Asennus | VESA |
| Liitäntä | 10/100/1000 Base-TX x4 |
| Liitäntä | RS232 |
| Liitin | CFast™ |
| Liitin | D-Sub |
| Liitin | HDMI x2 |
| Liitin | RJ45 x4 |
| Liitin | USB 2.0 x2 |
| Liitin | USB 3.2 Gen 1 x1 |
| Tuotantosarja | BOXER |
| Muisti | 0B RAM |
| Koot | 166x106,6x30mm |
| Prosessori | Intel® Celeron® J1900 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Linux Fedora |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 7 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 8.1 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 10 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® Embedded 7 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® Embedded 8 |
| Muistin laji | DDR3L SODIMM 1333MHz 204pin |
| RAM-muistin maksimaalinen kapasiteetti | 8GB |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | without HDD/SSD |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | without RAM memory |
| Toimintalämpötila | -30...65°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
