Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja INDUSTRIAL SHIELDS Muisti 2GB RAM Tulo 1 laji analoginen Tulo 1 laji digitaali Moduulien ominaisuudet Raspberry PI 4B Automaatiomoduulin tyyppi teollisuustietokone Kauppanimi Touchberry... Lue lisää
1360,46 €(Sis.alv)
1084,03 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 037103000000
- Paino: 2.24 kg
- Valmistaja: INDUSTRIAL SHIELDS
- Tuotantosarja: Touchberry Pi
- Virtalähteen jännite: 12...24V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 5
- Analogisten liittimien määrä: 2
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | INDUSTRIAL SHIELDS |
| Muisti | 2GB RAM |
| Tulo 1 laji | analoginen |
| Tulo 1 laji | digitaali |
| Moduulien ominaisuudet | Raspberry PI 4B |
| Automaatiomoduulin tyyppi | teollisuustietokone |
| Kauppanimi | Touchberry 10" |
| Tuotantosarja | Touchberry Pi |
| Analogisten liittimien määrä | 2 |
| Lähtöjen lukumäärä | 5 |
| Tulojen lukumäärä | 5 |
| Näytön vinoviiva | 10,1" |
| Virtalähteen jännite | 12...24V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €