Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HIKVISION Tuotantosarja DS-3E Moduulin laji hallitsematon Standardi IEEE 802.3 Standardi IEEE 802.3ab Standardi IEEE 802.3af Standardi IEEE 802.3at Standardi IEEE 802.3u Standardi IEEE... Lue lisää
110,08 €(Sis.alv)
87,71 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 6941264044413
- EAN: 6941264044413
- Paino: 1.11 kg
- Teho: 60W
- Liitin: RJ45 x2 Uplink
- Liitin: RJ45 x8 PoE
- Leveys: 217,6mm
- Syvyys: 103,35mm
- Korkeus: 27,8mm
- Kotelon materiaali: metalli
- Asennus: seinä-
- Asennus: kirjoituspöytä-
- Toimintalämpötila: -10...40°C
- Valmistaja: HIKVISION
- Tuotantosarja: DS-3E
- Virtalähteen jännite: 48V DC
- Moduulin laji: hallitsematon
- Porttien luku: 10
- Standardi: IEEE 802.3af
- Standardi: IEEE 802.3at
- Standardi: IEEE 802.3
- Standardi: IEEE 802.3u
- Standardi: IEEE 802.3x
- Standardi: IEEE 802.3ab
- Standardi: IEEE 802.3z
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMAATIOMODUULI: SWITCH POE ETHERNET - HALLITSEMATON - 48VDC DS-3E0310P-E/M
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HIKVISION |
| Tuotantosarja | DS-3E |
| Moduulin laji | hallitsematon |
| Standardi | IEEE 802.3 |
| Standardi | IEEE 802.3ab |
| Standardi | IEEE 802.3af |
| Standardi | IEEE 802.3at |
| Standardi | IEEE 802.3u |
| Standardi | IEEE 802.3x |
| Standardi | IEEE 802.3z |
| Asennus | kirjoituspöytä- |
| Asennus | seinä- |
| Kotelon materiaali | metalli |
| Liitin | RJ45 x2 Uplink |
| Liitin | RJ45 x8 PoE |
| Automaatiomoduulin tyyppi | switch PoE Ethernet |
| Toimintalämpötila | -10...40°C |
| Korkeus | 27,8mm |
| Syvyys | 103,35mm |
| Leveys | 217,6mm |
| Porttien luku | 10 |
| Teho | 60W |
| Virtalähteen jännite | 48V DC |
| Ulottuvuus | 300m |
| Tietosiirtonopeus | 10Mbps |
| Tietosiirtonopeus | 100Mbps |
| Tietosiirtonopeus | 1Gbps |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista