- Anturit ja muuntimet
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja REER Liitin ruuviliittimet Virtalähteen jännite 24V DC Lähtöjen lukumäärä 12 Toimintalämpötila -10...55°C Turvallisuusluokka 4 Ulkomitat 58x127x113mm Tuotantosarja MZERO... Lue lisää
869,41 €(Sis.alv)
692,76 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 1100005
- Paino: 0.32 kg
- Liitin: ruuviliittimet
- Toimintalämpötila: -10...55°C
- Valmistaja: ReeR
- Sovellus: turvavaloverhot
- Sovellus: turvakytkimet
- Sovellus: molempikätiset sovellukset
- Ulkoiset koot: 58x127x113mm
- Tuotantosarja: MZERO
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 12
- Siirtoprotokolla: USB
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | REER |
| Liitin | ruuviliittimet |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 12 |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Turvallisuusluokka | 4 |
| Ulkomitat | 58x127x113mm |
| Tuotantosarja | MZERO |
| Automaatiomoduulin tyyppi | ohjelmoitava turvaohjain |
| Sovellus | molempikätiset sovellukset |
| Sovellus | turvakytkimet |
| Sovellus | turvavaloverhot |
| Tulojen lukumäärä | 16 |
| Siirtoprotokolla | USB |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €