- Anturit ja muuntimet
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja REER Sovellus molempikätiset sovellukset Sovellus turvakytkimet Sovellus turvavaloverhot Toimintalämpötila -10...55°C Kauppanimi logiikkamoduuli Kauppanimi logiikkaohjain Kauppanimi... Lue lisää
852,57 €(Sis.alv)
679,33 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 1100004
- Paino: 0.21 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Liitin: puristaminen
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -10...55°C
- Valmistaja: ReeR
- Sovellus: turvavaloverhot
- Sovellus: turvakytkimet
- Sovellus: molempikätiset sovellukset
- Ulkoiset koot: 108x22,5x114,5mm
- Tuotantosarja: MOSAIC
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 12
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMAATIOMODUULI: OHJELMOITAVA TURVAOHJAIN - PURISTAMINEN MOSAIC M1SC
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | REER |
| Sovellus | molempikätiset sovellukset |
| Sovellus | turvakytkimet |
| Sovellus | turvavaloverhot |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Kauppanimi | logiikkamoduuli |
| Kauppanimi | logiikkaohjain |
| Kauppanimi | ohjelmoitava logiikkaohjain |
| Kauppanimi | ohjelmoitava ohjain |
| Automaatiomoduulin tyyppi | ohjelmoitava turvaohjain |
| Liitin | puristaminen |
| Ulkomitat | 108x22,5x114,5mm |
| Tulojen lukumäärä | 8 |
| Lähtöjen lukumäärä | 12 |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Turvallisuusluokka | 4 |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Liitäntä | USB |
| Tuotantosarja | MOSAIC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista