- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ANTURI: VALOKUITUVAHVISTIN - NPN - LIITIN: JOHDOT - 2M - 12÷24VDC - 1KHZ
AU-F03-NPN-NO



Valmistaja ANLY ELECTRONICS Anturin tyyppi valokuituvahvistin Lähdön konfiguraatio NPN Liitin johdot Ulostulojen pituus 2m Virtalähteen jännite 12...24V DC Maksimikytkentätaajuus 1kHz Anturin... Lue lisää
75,55 €(Sis.alv)
60,20 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AU-F03
- Paino: 66.6 g
- Liitin: johdot
- Anturin tyyppi: valokuituvahvistin
- Anturien ominaisuudet: herkkyyden säätö
- Valmistaja: ANLY ELECTRONICS
- Ulkoiset koot: 72x30x15mm
- Rungon materiaali: muovi
- Max. toimintavirta: 200mA
- Virtalähteen jännite: 12...24V DC
- Anturin käyttötapa: LIGHT-ON
- Anturin käyttötapa: DARK-ON
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ANLY ELECTRONICS |
| Anturin tyyppi | valokuituvahvistin |
| Lähdön konfiguraatio | NPN |
| Liitin | johdot |
| Ulostulojen pituus | 2m |
| Virtalähteen jännite | 12...24V DC |
| Maksimikytkentätaajuus | 1kHz |
| Anturin käyttötapa | DARK-ON |
| Anturin käyttötapa | LIGHT-ON |
| Ulkomitat | 72x30x15mm |
| Max. toimintavirta | 200mA |
| Rungon materiaali | muovi |
| Anturien ominaisuudet | herkkyyden säätö |
| Yhteensopivat tuotteet | FH-15T |
| Yhteensopivat tuotteet | FH-05T |
| Yhteensopivat tuotteet | FS-15T |
| Yhteensopivat tuotteet | FS-01D |
| Yhteensopivat tuotteet | FS-04D |
| Yhteensopivat tuotteet | FS-05T |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €