
LUTRONIC
KAAPELI: ANTUREITA/AUTOMATIIKKAA VARTEN - M12 - PIN: 4 - 0,3M - 30VDC
1210 1206 04 L2 002 0,3M
Tuotekoodi: 1210120604L2002-03
41,60 €(Sis.alv)
33,15 €(alv 0%)
Tilattavissa 27 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Micro Detectors |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Lisätoimitoja | IO-Link |
| Maksimikytkentätaajuus | 8Hz |
| Rungon materiaali | PBT |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Max. toimintavirta | 0,1A |
| Ulottuvuus | 40...300mm |
| Liitin | M12 kytkin |
| Anturi laji | kulma- |
| Anturin tyyppi | ultraääni |



























































