- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja ENDRESS+HAUSER Anturin tyyppi taso- Liitin G1 1/2" Tiivistysluokka IP66 Sovellus johtavat nesteet Anturin pituus 1m Sähköliitäntä M20 Tuotantosarja FTW31 Anturi laji conductive... Lue lisää
388,04 €(Sis.alv)
309,20 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FTW31-12X00
- Paino: 0.89 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Liitin: G1 1/2"
- Kotelon materiaali: PPS
- Anturin tyyppi: taso-
- Valmistaja: ENDRESS+HAUSER
- Sovellus: johtavat nesteet
- Tuotantosarja: FTW31
- Anturi laji: conductive
- Anturin pituus: 1m
- Lisätoimitoja: 5 steel 316L rods
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ANTURI: TASO-G1 1/2" - IP66 - JOHTAVAT NESTEET - 1000MM - FTW31 FTW31-A1A5CA0A
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ENDRESS+HAUSER |
| Anturin tyyppi | taso- |
| Liitin | G1 1/2" |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Sovellus | johtavat nesteet |
| Anturin pituus | 1m |
| Sähköliitäntä | M20 |
| Tuotantosarja | FTW31 |
| Anturi laji | conductive |
| Toimintapaine | -1...10bar |
| Lisätoimitoja | 5 steel 316L rods |
| Medium lämpötila | -40...100°C |
| Lähtö 1 laji | no electronics |
| Säilytyslämpötila | -40...80°C |
| Kotelon materiaali | PPS |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista