- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja ENDRESS+HAUSER Anturin tyyppi taso- Liitin G 3/4" Virtalähteen jännite 10...30V DC Tiivistysluokka IP65 Tiivistysluokka IP67 Tiivistysluokka Nema 4X Sähköliitäntä M12 4pin Sovellus... Lue lisää
410,15 €(Sis.alv)
326,81 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FTW23-10820
- Paino: 0.24 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Tiivistysluokka: IP65
- Tiivistysluokka: Nema 4X
- Liitin: G 3/4"
- Kotelon materiaali: haponkestävä teräs 316L
- Kotelon materiaali: tekomateriaali
- Anturin tyyppi: taso-
- Valmistaja: ENDRESS+HAUSER
- Sovellus: johtavat nesteet
- Tuotantosarja: FTW23
- Virtalähteen jännite: 10...30V DC
- Anturi laji: kapasiteetti-
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ANTURI: TASO-G 3/4" - 10÷30VDC - IP65,IP67,NEMA 4X - FTW23 FTW23-AA4MW5J
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ENDRESS+HAUSER |
| Anturin tyyppi | taso- |
| Liitin | G 3/4" |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Tiivistysluokka | Nema 4X |
| Sähköliitäntä | M12 4pin |
| Sovellus | johtavat nesteet |
| Säilytyslämpötila | -40...85°C |
| Kotelon materiaali | haponkestävä teräs 316L |
| Kotelon materiaali | tekomateriaali |
| Medium lämpötila | -20...100°C |
| Toimintapaine | -1...16bar |
| Anturi laji | kapasiteetti- |
| Lähtö 1 laji | PNP x3 |
| Tuotantosarja | FTW23 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista