Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SMC Toimintalämpötila 5...60°C Ulkomitat Ø74x217mm Toimintapaine max. 10bar Äänenvaimennus 30dB Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi äänenvaimennin Materiaali muovi Ruuvikierre R 1... Lue lisää
122,18 €(Sis.alv)
97,36 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AN800-14
- Paino: 0.56 kg
- Materiaali: muovi
- Toimintalämpötila: 5...60°C
- Valmistaja: SMC
- Ruuvikierre: R 1 1/2"
- Massa: 580g
- Ulkoiset koot: Ø74x217mm
- Kierre laji: ulko-
- Äänenvaimennus: 30dB
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SMC |
| Toimintalämpötila | 5...60°C |
| Ulkomitat | Ø74x217mm |
| Toimintapaine | max. 10bar |
| Äänenvaimennus | 30dB |
| Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi | äänenvaimennin |
| Materiaali | muovi |
| Ruuvikierre | R 1 1/2" |
| Kierre laji | ulko- |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €