Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NORGREN HERION Toimintalämpötila -20...80°C Materiaali muovi Ruuvikierre BSP 3/8" Kierre laji ulko- Ulkomitat Ø18,5x67,5mm Toimintapaine max. 10bar Äänenvaimennus 81dB Pneumatiikan... Lue lisää
39,27 €(Sis.alv)
31,29 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MS3
- Paino: 10.5 g
- Materiaali: muovi
- Toimintalämpötila: -20...80°C
- Valmistaja: NORGREN HERION
- Ruuvikierre: BSP 3/8"
- Massa: 6g
- Ulkoiset koot: Ø18,5x67,5mm
- Kierre laji: ulko-
- Äänenvaimennus: 81dB
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ÄÄNENVAIMENNIN - MAX.10BAR - RUUVIKIERRE: BSP 3/8" - ULKO-81DB M/S3
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NORGREN HERION |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Materiaali | muovi |
| Ruuvikierre | BSP 3/8" |
| Kierre laji | ulko- |
| Ulkomitat | Ø18,5x67,5mm |
| Toimintapaine | max. 10bar |
| Äänenvaimennus | 81dB |
| Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi | äänenvaimennin |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista