Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NORGREN HERION Toimintalämpötila -20...80°C Kierre laji ulko- Ulkomitat Ø17x44mm Toimintapaine max. 10bar Äänenvaimennus 68...84dB Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi... Lue lisää
13,09 €(Sis.alv)
10,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: T40C3800
- Paino: 24 g
- Materiaali: sintrattu pronssi
- Toimintalämpötila: -20...80°C
- Valmistaja: NORGREN HERION
- Ruuvikierre: BSP 3/8"
- Massa: 4.5g
- Ulkoiset koot: Ø17x44mm
- Kierre laji: ulko-
- Äänenvaimennus: 68...84dB
- Tilattavissa 20 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NORGREN HERION |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Kierre laji | ulko- |
| Ulkomitat | Ø17x44mm |
| Toimintapaine | max. 10bar |
| Äänenvaimennus | 68...84dB |
| Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi | äänenvaimennin |
| Ruuvikierre | BSP 3/8" |
| Materiaali | sintrattu pronssi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista