Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NORGREN HERION Toimintalämpötila -20...80°C Ruuvikierre BSP 1/4" Toimintapaine max. 10bar Kierre laji ulko- Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi äänenvaimennin Äänenvaimennus 84dB... Lue lisää
17,36 €(Sis.alv)
13,84 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MS2
- Paino: 3.2 g
- Materiaali: muovi
- Toimintalämpötila: -20...80°C
- Valmistaja: NORGREN HERION
- Ruuvikierre: BSP 1/4"
- Massa: 3.5g
- Ulkoiset koot: Ø15,5x42,5mm
- Kierre laji: ulko-
- Äänenvaimennus: 84dB
- Tilattavissa 7 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NORGREN HERION |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Ruuvikierre | BSP 1/4" |
| Toimintapaine | max. 10bar |
| Kierre laji | ulko- |
| Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi | äänenvaimennin |
| Äänenvaimennus | 84dB |
| Materiaali | muovi |
| Ulkomitat | Ø15,5x42,5mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €