Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
4-KANAVAINEN OHJAIN - SMART HOME - 12÷24VDC - PWM - IP20 - -20÷45°C
BASICDIM WIRELESS PWM CV 4CH




Valmistaja TRIDONIC Sovellus älykäs talo Virtalähteen jännite 12...24V DC Tiivistysluokka IP20 Toimintalämpötila -20...45°C Lähtöjen lukumäärä 4 Moduulien ominaisuudet yhteensopiva... Lue lisää
181,37 €(Sis.alv)
144,52 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 28002575
- Paino: 22.8 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Kotelon väri: valkoinen
- Toimintalämpötila: -20...45°C
- Valmistaja: TRIDONIC
- Sovellus: älykäs talo
- Virtalähteen jännite: 12...24V DC
- Koot: 72,6x30x18mm
- Lähtöjen lukumäärä: 4
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TRIDONIC |
| Sovellus | älykäs talo |
| Virtalähteen jännite | 12...24V DC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Toimintalämpötila | -20...45°C |
| Lähtöjen lukumäärä | 4 |
| Moduulien ominaisuudet | yhteensopiva Casambi-järjestelmän kanssa |
| Koot | 72,6x30x18mm |
| Type of automation module | 4-kanavainen ohjain |
| Kotelon väri | valkoinen |
| Lähtö 1 laji | PWM |
| Kauppanimi | Smart Home |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €