
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | LUMILEDS |
| Toimintajännite | 2,9...3,2V DC |
| Etuosa | litteät |
| Asennus | SMD |
| LED diodin värit | valkoinen |
| Diodien tyypit | voima-LED |
| LED-diodin virta | 120mA |
| Koot | 3,5x2,8x0,65mm |
| Kirkkaus | 55...63,8lm |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Valaistuksen kulma | 120° |
| Värilämpötila | 4000K |
| Kotelo | 2835 |













