
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LUMILEDS |
| Toimintajännite | 2,8...3,3V DC |
| Etuosa | litteät |
| Asennus | SMD |
| LED diodin värit | valkoinen |
| Diodien tyypit | voima-LED |
| LED-diodin virta | 60mA |
| Koot | 3x1,4x0,7mm |
| Kirkkaus | 20...24,5lm |
| Min. värintoistoindeksi | 90 |
| Valaistuksen kulma | 116° |
| Värilämpötila | 4000K |
| Kotelo | 3014 |













