- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- Pyöreät LEDit
- 7-segmenttinäytöt
- Asennustarvikkeet
- Efektiledit
- ErikoisLEDit
- Flat-top LEDit
- Fotodiodit
- Fototransistorit
- IR LEDit
- Joustavat LED nauhat
- JumboLEDit
- KaksiväriLEDit
- Lampunkannat ja adapterit led tuotteisin
- LC LEDit
- LED jäähdytys
- LED lajitelmat
- LED sarjat
- LEDit etuvastuksella
- LEDkaulukset
- Linssit LEDeille
- NeliöLEDit
- PienvirtaLEDit
- Pintaliitos LED
- Pistematriisinäytöt
- Profiilit LED nauhoille
- Soikeat LEDit
- Standardi LEDit
- SubminiatyyriLEDit
- Suorakulmaiset LEDit
- Super Flux LEDit
- Superkirkkaat LEDit
- Taustavalo LEDit
- Teho LEDit - muut värit
- TehoLEDit - valkoiset
- Ultrakirkkaat LEDit
- UV LEDit
- VilkkuLEDit
- LED valojohtimet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VOIMA-LED - LÄMMIN VALKOINEN - COB - 82,9W - 3000K - 9948LM - CRIMÍN: 90
CL36241818P430E39



Valmistaja TYF (TongYiFang) Opto. Koot 28x28x1,5mm LED-diodin virta 1620mA Toimintajännite 51,2V DC Teho 82,9W Min. värintoistoindeksi 90 Valonlähteen tehokkuus 120lm/W Värilämpötila 3000K... Lue lisää
17,46 €(Sis.alv)
13,91 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CL36241818P430E39
- Paino: 2.3 g
- Teho: 82,9W
- Kirkkaus: 9948lm
- Valmistaja: TYF (TongYiFang) Opto.
- Toimintajännite: 51,2V DC
- Koot: 28x28x1,5mm
- Diodien tyypit: voima-LED
- LEDin väri: lämmin valkoinen
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TYF (TongYiFang) Opto. |
| Koot | 28x28x1,5mm |
| LED-diodin virta | 1620mA |
| Toimintajännite | 51,2V DC |
| Teho | 82,9W |
| Min. värintoistoindeksi | 90 |
| Valonlähteen tehokkuus | 120lm/W |
| Värilämpötila | 3000K |
| Binning | 3-STEP |
| Kirkkaus | 9948lm |
| LED-diodin versio | COB |
| LED diodin värit | lämmin valkoinen |
| Etuosa | litteät |
| Diodien tyypit | voima-LED |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €