- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FOSE Virtalähde tyyppi impulssi Sovellus LED Sovellus ulkokäyttöön Virtalähde laji LED Tiivistysluokka IP67 Ulkomitat 282x86x23,5mm Teho 350W Tehokkuus 93% Lisätoimitoja Aktiivi PFC... Lue lisää
125,06 €(Sis.alv)
99,65 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MPF-350-12
- Paino: 1.24 kg
- Teho: 350W
- Tiivistysluokka: IP67
- Valmistaja: FOSE
- Sovellus: LED
- Sovellus: ulkokäyttöön
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 93%
- Ulkoiset koot: 282x86x23,5mm
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lisätoimitoja: Aktiivi PFC
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FOSE |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | LED |
| Sovellus | ulkokäyttöön |
| Virtalähde laji | LED |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Ulkomitat | 282x86x23,5mm |
| Teho | 350W |
| Tehokkuus | 93% |
| Lisätoimitoja | Aktiivi PFC |
| Tulojännite | 175...277V |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €