- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - DALI,DALI 2 - 12÷36VDC - 500MA - IP20
DALI 20W 500MA LED POWER SUPPLY CW-WW

Valmistaja Lunatone GmbH Tiivistysluokka IP20 Sovellus LED Toimintamenettelyt tasavirta Toimintalämpötila -20...45°C Ulkomitat 120,2x41x21,6mm Lähtövirta 0,5A Lähtöjännite 12...36V DC... Lue lisää
175,60 €(Sis.alv)
139,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 89453849-CWW-500
- Paino: 99.6 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -20...45°C
- Valmistaja: Lunatone GmbH
- Sovellus: LED
- Ulkoiset koot: 120,2x41x21,6mm
- Virtalähteen jännite: 220...240V AC
- Lähtöjännite: 12...36V DC
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Siirtoprotokolla: DALI
- Siirtoprotokolla: DALI 2
- Lähtövirta: 0,5A
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Lunatone GmbH |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Sovellus | LED |
| Toimintamenettelyt | tasavirta |
| Toimintalämpötila | -20...45°C |
| Ulkomitat | 120,2x41x21,6mm |
| Lähtövirta | 0,5A |
| Lähtöjännite | 12...36V DC |
| Virtalähteen jännite | 220...240V AC |
| Siirtoprotokolla | DALI |
| Siirtoprotokolla | DALI 2 |
| Virtalähde laji | LED |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sähköliitäntä | jousipuristimet |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €