- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - DALI - 3W - 3,5VDC - 700MA - 220÷240VAC - IP20
DALI-2 LED POWER SUPPLY, 3WATT 700MA




Valmistaja Lunatone GmbH Virtalähde tyyppi impulssi Sovellus LED Siirtoprotokolla DALI Virtalähde laji LED Teho 3W Lähtöjännite 3,5V DC Lähtövirta 0,7A Virtalähteen jännite 220...240V AC... Lue lisää
70,90 €(Sis.alv)
56,50 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 89453762-700
- Paino: 20.6 g
- Teho: 3W
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -20...45°C
- Valmistaja: Lunatone GmbH
- Sovellus: LED
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Ulkoiset koot: 59,7x32,8x15,2mm
- Virtalähteen jännite: 220...240V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 3,5V DC
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Siirtoprotokolla: DALI
- Lähtövirta: 0,7A
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - DALI - 3W - 3,5VDC - 700MA - 220÷240VAC - IP20 DALI-2 LED POWER SUPPLY, 3WATT 700MA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Lunatone GmbH |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | LED |
| Siirtoprotokolla | DALI |
| Virtalähde laji | LED |
| Teho | 3W |
| Lähtöjännite | 3,5V DC |
| Lähtövirta | 0,7A |
| Virtalähteen jännite | 220...240V AC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Ulkomitat | 59,7x32,8x15,2mm |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Toimintalämpötila | -20...45°C |
| Sähköliitäntä | jousipuristimet |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Toimintamenettelyt | tasavirta |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista