- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - DALI 2 - 48W - 3÷45VDC - 1A - 12÷48VDC - IP20
DALI DT8 CW-WW CC 2*1000MA

Valmistaja Lunatone GmbH Virtalähde tyyppi impulssi Sovellus LED Siirtoprotokolla DALI 2 Virtalähde laji LED Virtalähteen jännite 12...48V DC Tiivistysluokka IP20 Ulkomitat 120,2x42,4x21,6mm... Lue lisää
283,30 €(Sis.alv)
225,73 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 86458911-1000GM
- Paino: 81 g
- Teho: 48W
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: Lunatone GmbH
- Sovellus: LED
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Suojaus: ylivirtasuojaus OCP
- Ulkoiset koot: 120,2x42,4x21,6mm
- Virtalähteen jännite: 12...48V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: 3...45V DC
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Siirtoprotokolla: DALI 2
- Lähtövirta: 1A
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - DALI 2 - 48W - 3÷45VDC - 1A - 12÷48VDC - IP20 DALI DT8 CW-WW CC 2*1000MA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Lunatone GmbH |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | LED |
| Siirtoprotokolla | DALI 2 |
| Virtalähde laji | LED |
| Virtalähteen jännite | 12...48V DC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Ulkomitat | 120,2x42,4x21,6mm |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Sähköliitäntä | jousipuristimet |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Tehonkulutus ilman kuormitusta | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |