- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - DALI - 15,75W - 3÷45VDC - 350MA - 12÷48VDC
DALI 2CH CC 350MA

Valmistaja Lunatone GmbH Virtalähde tyyppi impulssi Sovellus LED Siirtoprotokolla DALI Virtalähde laji LED Teho 15,75W Lähtöjännite 3...45V DC Lähtövirta 0,35A Virtalähteen jännite 12...48V... Lue lisää
180,54 €(Sis.alv)
143,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 89453845-350
- Paino: 18 g
- Teho: 15,75W
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: Lunatone GmbH
- Sovellus: LED
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Suojaus: ylivirtasuojaus OCP
- Ulkoiset koot: 59x33x15mm
- Virtalähteen jännite: 12...48V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: 3...45V DC
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Siirtoprotokolla: DALI
- Lähtövirta: 0,35A
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - DALI - 15,75W - 3÷45VDC - 350MA - 12÷48VDC DALI 2CH CC 350MA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Lunatone GmbH |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | LED |
| Siirtoprotokolla | DALI |
| Virtalähde laji | LED |
| Teho | 15,75W |
| Lähtöjännite | 3...45V DC |
| Lähtövirta | 0,35A |
| Virtalähteen jännite | 12...48V DC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Ulkomitat | 59x33x15mm |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylivirtasuojaus OCP |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Sähköliitäntä | jousipuristimet |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Tehonkulutus ilman kuormitusta | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |