- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 75,6W - 27÷54VDC - 700÷1400MA - 100÷305VAC
ELG-75-C1400AB



Valmistaja MEAN WELL Virtalähde tyyppi impulssi Sovellus LED Virtalähde laji LED Teho 75,6W Lähtöjännite 27...54V DC Lähtövirta 700mA...1,4A Virtalähteen jännite 100...305V AC Virtalähteen... Lue lisää
49,64 €(Sis.alv)
39,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ELG-75-C1400AB
- Paino: 0.74 kg
- Teho: 75,6W
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: MEAN WELL
- Sovellus: LED
- Massa: 800g
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 90%
- Ulkoiset koot: 180x63x35,5mm
- Tuotantosarja: ELG-C
- Tuotantosarja: ELG C
- Virtalähteen jännite: 100...305V AC
- Virtalähteen jännite: 142...431V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 27...54V DC
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Lähtövirta: 700mA...1,4A
- Virtalähde laji: tasavirta
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lisätoimitoja: himmennys-toiminto, PWM
- Lisätoimitoja: lähtövirran säätö
- Lisätoimitoja: Aktiivi PFC
- Lisätoimitoja: resistiivinen himmennystoiminto
- Lisätoimitoja: himmennys-toiminto, 0-10V DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 75,6W - 27÷54VDC - 700÷1400MA - 100÷305VAC ELG-75-C1400AB
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MEAN WELL |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | LED |
| Virtalähde laji | LED |
| Teho | 75,6W |
| Lähtöjännite | 27...54V DC |
| Lähtövirta | 700mA...1,4A |
| Virtalähteen jännite | 100...305V AC |
| Virtalähteen jännite | 142...431V DC |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ulkomitat | 180x63x35,5mm |
| Tuotantosarja | ELG C |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Sähköliitäntä | johdot |
| Ulostulojen pituus | 0,3m |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lisätoimitoja | Aktiivi PFC |
| Lisätoimitoja | himmennys-toiminto, 0-10V DC |
| Lisätoimitoja | himmennys-toiminto, PWM |
| Lisätoimitoja | lähtövirran säätö |
| Lisätoimitoja | resistiivinen himmennystoiminto |
| Tehokkuus | 90% |
| Tehonkulutus ilman kuormitusta | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |
