- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 43W - 2÷43VDC - 150MA - 48VDC - -20÷35°C
EN1689-000-C-0000C15




Valmistaja Entity Elettronica Ulkomitat 55,9x13x8,8mm Toimintalämpötila -20...35°C Virtalähde tyyppi impulssi Virtalähde laji LED Sovellus LED Huomio! nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä... Lue lisää
45,39 €(Sis.alv)
36,16 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EN1689000C-0000C15
- Paino: 60 g
- Teho: 43W
- Toimintalämpötila: -20...35°C
- Valmistaja: Entity Elettronica
- Sovellus: LED
- Ulkoiset koot: 55,9x13x8,8mm
- Virtalähteen jännite: 48V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 2...43V DC
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Lähtövirta: 0,15A
- Virtalähde laji: tasavirta
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Tilattavissa 19 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Entity Elettronica |
| Ulkomitat | 55,9x13x8,8mm |
| Toimintalämpötila | -20...35°C |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Virtalähde laji | LED |
| Sovellus | LED |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Toimintamenettelyt | tasavirta |
| Lähtövirta | 0,15A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 2...43V DC |
| Virtalähteen jännite | 48V DC |
| Teho | 43W |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €