- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FOSE Virtalähde tyyppi impulssi Sovellus LED Virtalähde laji LED Tiivistysluokka IP20 Ulkomitat 123x45x19mm Max. lähtövirta 1,25A Teho 30W Tehokkuus 86% Tulojännite 200...240V Suojaus... Lue lisää
18,81 €(Sis.alv)
14,99 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MVL-30-24
- Paino: 0.1 kg
- Teho: 30W
- Tiivistysluokka: IP20
- Valmistaja: FOSE
- Sovellus: LED
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 86%
- Ulkoiset koot: 123x45x19mm
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Tilattavissa 10 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FOSE |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | LED |
| Virtalähde laji | LED |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Ulkomitat | 123x45x19mm |
| Max. lähtövirta | 1,25A |
| Teho | 30W |
| Tehokkuus | 86% |
| Tulojännite | 200...240V |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €