- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HELVAR Toimintalämpötila -20...50°C Virtalähde tyyppi impulssi Tiivistysluokka IP20 Sähköliitäntä jousipuristimet Sovellus LED Virtalähde laji LED Huomio! nimellisarvot, joita... Lue lisää
46,42 €(Sis.alv)
36,99 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 5504001
- Paino: 0.12 kg
- Teho: 30W
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: HELVAR
- Sovellus: LED
- Tehokkuus: 87%
- Ulkoiset koot: 106x67x28mm
- Virtalähteen jännite: 198...264V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 10...60V DC
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Lähtövirta: 350...700mA
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lisätoimitoja: lähtövirran säätö
- Lisätoimitoja: himmennys-toiminto, 1-10V DC
- Tilattavissa 10 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HELVAR |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Sähköliitäntä | jousipuristimet |
| Sovellus | LED |
| Virtalähde laji | LED |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Toimintamenettelyt | tasavirta |
| Ulkomitat | 106x67x28mm |
| Teho | 30W |
| Lähtövirta | 350...700mA |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 10...60V DC |
| Tehokkuus | 87% |
| Virtalähteen jännite | 198...264V AC |
| Lisätoimitoja | himmennys-toiminto, 1-10V DC |
| Lisätoimitoja | lähtövirran säätö |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €