- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 2÷74VDC - 350MA÷1,05A - IP20 - 124X22X80MM
DC MAXI JOLLY US



Valmistaja TCI Toimintalämpötila -25...50°C Huomio! nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella Suojaus oikosulku SCP Suojaus ylikuormitus- OLP Suojaus ylikuumennus OTP... Lue lisää
73,21 €(Sis.alv)
58,34 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 127411
- Paino: 0.21 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -25...50°C
- Valmistaja: TCI
- Sovellus: LED
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OLP
- Tehokkuus: 92%
- Ulkoiset koot: 124x22x80mm
- Virtalähteen jännite: 220...240V AC
- Virtalähteen jännite: 110...127V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 2...74V DC
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Suurin teho: 60W
- Lähtövirta: 0,35...1,05A
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lisätoimitoja: lähtövirran säätö
- Tilattavissa 6 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TCI |
| Toimintalämpötila | -25...50°C |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuormitus- OLP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Toimintamenettelyt | tasavirta |
| Ulkomitat | 124x22x80mm |
| Lähtövirta | 0,35...1,05A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 2...74V DC |
| Suurin teho | 60W |
| Tehokkuus | 92% |
| Virtalähteen jännite | 110...127V AC |
| Virtalähteen jännite | 220...240V AC |
| Lisätoimitoja | lähtövirran säätö |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Sähköliitäntä | jousipuristimet |
| Sovellus | LED |
| Virtalähde laji | LED |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €