- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 250W - 24VDC - 10,4A - 200÷240VAC - IP20
ZASILACZ 24V 250W IP20 PFC



Valmistaja FOSE Virtalähde tyyppi impulssi Sovellus LED Virtalähde laji LED Teho 0,25kW Lähtöjännite 24V DC Lähtövirta 10,4A Virtalähteen jännite 200...240V AC Tiivistysluokka IP20 Ulkomitat... Lue lisää
74,51 €(Sis.alv)
59,37 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MVL-250-24
- Paino: 0.47 kg
- Teho: 0,25kW
- Tiivistysluokka: IP20
- Valmistaja: FOSE
- Sovellus: LED
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OLP
- Tehokkuus: 92%
- Ulkoiset koot: 195x67x31mm
- Virtalähteen jännite: 200...240V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 24V DC
- Toimintamenettelyt: tasajännite-
- Lähtövirta: 10,4A
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FOSE |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | LED |
| Virtalähde laji | LED |
| Teho | 0,25kW |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Lähtövirta | 10,4A |
| Virtalähteen jännite | 200...240V AC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Ulkomitat | 195x67x31mm |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuormitus- OLP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Tehokkuus | 92% |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €