- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MOSO Virtalähde tyyppi impulssi Sovellus LED Virtalähde laji LED Teho 0,1kW Lähtöjännite 170...240V DC Lähtövirta 320...460mA Virtalähteen jännite 90...305V AC Tiivistysluokka IP65... Lue lisää
41,51 €(Sis.alv)
33,07 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MNC-100M240
- Paino: 0.51 kg
- Teho: 0,1kW
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -40...55°C
- Valmistaja: MOSO
- Sovellus: LED
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 94%
- Ulkoiset koot: 138x55x37mm
- Virtalähteen jännite: 90...305V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 170...240V DC
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Lähtövirta: 320...460mA
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lisätoimitoja: himmennys-toiminto, PWM
- Lisätoimitoja: resistiivinen himmennystoiminto
- Lisätoimitoja: himmennys-toiminto, 0-10V DC
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MOSO |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | LED |
| Virtalähde laji | LED |
| Teho | 0,1kW |
| Lähtöjännite | 170...240V DC |
| Lähtövirta | 320...460mA |
| Virtalähteen jännite | 90...305V AC |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ulkomitat | 138x55x37mm |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Toimintalämpötila | -40...55°C |
| Sähköliitäntä | johdot |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Tehokkuus | 94% |
| Toimintamenettelyt | tasavirta |
| Lisätoimitoja | himmennys-toiminto, 0-10V DC |
| Lisätoimitoja | himmennys-toiminto, PWM |
| Lisätoimitoja | resistiivinen himmennystoiminto |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €