- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - 5÷54VDC - 300MA÷1,05A - 220÷240VAC - IP20 - 86%
MILANOIN TRACK 40/300-1050 CASAMBI NFC B




Valmistaja TCI Virtalähde tyyppi impulssi Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja IN-TRACK Tiivistysluokka IP20 Virtalähde laji LED Huomio! nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella... Lue lisää
118,18 €(Sis.alv)
94,16 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 127886
- Paino: 0.15 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: 0...35°C
- Valmistaja: TCI
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OLP
- Tehokkuus: 86%
- Ulkoiset koot: 234x43x32mm
- Virtalähteen jännite: 220...240V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 5...54V DC
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Suurin teho: 40W
- Lähtövirta: 300mA...1,05A
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lisätoimitoja: lähtövirran säätö
- Lisätoimitoja: Casambi
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TCI |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | IN-TRACK |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Virtalähde laji | LED |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuormitus- OLP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Toimintamenettelyt | tasavirta |
| Toimintalämpötila | 0...35°C |
| Ulkomitat | 234x43x32mm |
| Lähtövirta | 300mA...1,05A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 5...54V DC |
| Suurin teho | 40W |
| Tehokkuus | 86% |
| Virtalähteen jännite | 220...240V AC |
| Lisätoimitoja | Casambi |
| Lisätoimitoja | lähtövirran säätö |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €