- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja INVENTRONICS Syöttölaitteen ominaisuudet himmennyksen ohjauksella Tiivistysluokka IP67 Sovellus LED Ulkomitat 74x42,4x34mm Max. toimintavirta 2A Lähtöjännite 80...250V Virtalähde... Lue lisää
67,71 €(Sis.alv)
53,95 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WDS-ADFN4
- Paino: 46.8 g
- Tiivistysluokka: IP67
- Valmistaja: INVENTRONICS
- Sovellus: LED
- Ulkoiset koot: 74x42,4x34mm
- Max. toimintavirta: 2A
- Lähtöjännite: 80...250V
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: DALI-ohjain
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | INVENTRONICS |
| Syöttölaitteen ominaisuudet | himmennyksen ohjauksella |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Sovellus | LED |
| Ulkomitat | 74x42,4x34mm |
| Max. toimintavirta | 2A |
| Lähtöjännite | 80...250V |
| Virtalähde tyyppi | DALI-ohjain |
| Virtalähde laji | LED |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €