- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PAWBOL Materiaali PVC Asennustarvikkeiden tyyppi virtakisko Johdon halkaisija 16mm2 Rasteri 18mm Pituus 440mm Napaluku 2 Moduulien määrä 24 Sähköasennus haarukka- Nimellisjännite 400V... Lue lisää
35,37 €(Sis.alv)
28,18 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: E.421624W
- Paino: 0.21 kg
- Materiaali: PVC
- Nimellisjännite: 400V
- Johdon halkaisija: 16mm<sup>2</sup>
- Johtojen rasteri: 18mm
- Valmistaja: PAWBOL
- Pituus: 440mm
- Napaluku: 2
- Sähköasennus: haarukka-
- Tilattavissa 7 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PAWBOL |
| Materiaali | PVC |
| Asennustarvikkeiden tyyppi | virtakisko |
| Johdon halkaisija | 16mm2 |
| Rasteri | 18mm |
| Pituus | 440mm |
| Napaluku | 2 |
| Moduulien määrä | 24 |
| Sähköasennus | haarukka- |
| Nimellisjännite | 400V |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €