- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRRANKATKAISIN - UZNAM: 250VAC - 50VDC - 8A - SPST-NC - NAVAT: 1 - MCB
2-1393249-2



Valmistaja TE Connectivity Toimintalämpötila -20...60°C Asennus paneelille Lähdöt juottoon Kauppanimi MCB Koskettimien asetukset SPST-NC Virrankatkaisimien käyttötarkoitus teollisuuden... Lue lisää
21,74 €(Sis.alv)
17,32 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W58-XB1A4A-8
- Paino: 33 g
- Nimellisvirta: 8A
- Nimellisjännite: 250V AC
- Nimellisjännite: 50V DC
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: TE Connectivity
- Lähdöt: juottoon
- Asennusaukon koot: Ø11,2mm
- Napaluku: 1
- Koskettimien asetukset: SPST-NC
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TE Connectivity |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Asennus | paneelille |
| Lähdöt | juottoon |
| Kauppanimi | MCB |
| Koskettimien asetukset | SPST-NC |
| Virrankatkaisimien käyttötarkoitus | teollisuuden sovellukset |
| Suojatyyppi | virrankatkaisin |
| Asennusaukon koot | Ø11,2mm |
| Napaluku | 1 |
| Nimellisvirta | 8A |
| Nimellisjännite | 50V DC |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Sähköinen läpilyöntilujuus | 1,5kV AC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €