- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SCHNEIDER ELECTRIC Suojatyyppi jäännösvirtalaite ylivirtasuojauksen kanssa Kytkimen laji A-SI tyyppi Nimellisvirta 40A Jäännösvirta 0,3A Syöksyvirta 3kA Napaluku 3+N Nimellisjännite... Lue lisää
241,89 €(Sis.alv)
192,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: A9Z35440
- Paino: 0.38 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Nimellisvirta: 40A
- Nimellisjännite: 380/415V AC
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: SCHNEIDER ELECTRIC
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC EN 61008-1
- Tuotantosarja: ILD
- Mekaaninen kestävyys: 20000 sykliä
- Sähköinen käyttöikä: 15000 sykliä
- Napaluku: 3+N
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Suojatyyppi | jäännösvirtalaite ylivirtasuojauksen kanssa |
| Kytkimen laji | A-SI tyyppi |
| Nimellisvirta | 40A |
| Jäännösvirta | 0,3A |
| Syöksyvirta | 3kA |
| Napaluku | 3+N |
| Nimellisjännite | 380/415V AC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Kytkentäjohtojen poikkileikkaus | 1...35mm2 |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Oikosulkukestoisuus | 10kA |
| Mekaaninen kestävyys | 20000 sykliä |
| Sähköinen käyttöikä | 15000 sykliä |
| Tuotantosarja | ILD |
| Yhteensopivuusnormi | IEC EN 61008-1 |
| Kauppanimi | ACTI9 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €