VASTUSVERKKO: Y - 680OHM - ±5% - VASTUSTEN MÄÄRÄ: 4 - 63MW - SMD - 200PPM/°C - Vastusverkot SIL - 742C083681JP-CTS - 1
Valmistaja CTS CORPORATION Asennus SMD Resistanssi 680ohm Vastusverkon tyyppi Y Toimintalämpötila -55...125°C Teho 63mW Vastusten määrä 4 Lämpötilakerroin 200ppm/°C Toleranssi ±5%... Lue lisää
  • Tuotekoodi: 742C083681JP-CTS
  • Teho: 63mW
  • Resistanssi: 680ohm
  • Asennus: SMD
  • Toimintalämpötila: -55...125°C
  • Toleranssi: ±5%
  • Valmistaja: CTS CORPORATION
  • Vastusten määrä: 4
  • Vastusverkon tyyppi: Y
  • Lämpötilakerroin: 200ppm/°C
  • Pakkauskoko: 2381 kpl
pkt
ValmistajaCTS CORPORATION
AsennusSMD
Resistanssi680ohm
Vastusverkon tyyppiY
Toimintalämpötila-55...125°C
Teho63mW
Vastusten määrä4
Lämpötilakerroin200ppm/°C
Toleranssi±5%