VASTUSVERKKO: Y - 100OHM - ±2% - VASTUSTEN MÄÄRÄ: 10 - 200MW - SMD - Vastusverkot SIL - 768203101GPTR13-0 - 1
Valmistaja CTS CORPORATION Toimintalämpötila -55...125°C Asennus SMD Vastusverkon tyyppi Y Teho 0,2W Toleranssi ±2% Vastusten määrä 10 Resistanssi 100ohm
  • Tuotekoodi: 768203101GPTR13-0
  • Paino: 0.4 g
  • Teho: 0,2W
  • Resistanssi: 100ohm
  • Asennus: SMD
  • Toimintalämpötila: -55...125°C
  • Toleranssi: ±2%
  • Valmistaja: CTS CORPORATION
  • Vastusten määrä: 10
  • Vastusverkon tyyppi: Y
  • Pakkauskoko: 45 kpl
pkt
ValmistajaCTS CORPORATION
Toimintalämpötila-55...125°C
AsennusSMD
Vastusverkon tyyppiY
Teho0,2W
Toleranssi±2%
Vastusten määrä10
Resistanssi100ohm