VASTUS: THIN FILM - TARKKUUS-SMD - 2512 - 2,49KOHM - 0,5W - ±0,1% - AR - SMD vastukset - AR2512-2K49-0.1 - 1
Valmistaja Viking Vastuksen tyyppi thin film Vastuksen laji tarkkuus- Asennus SMD Kotelo - tuuma 2512 Kotelo - mm 6432 Resistanssi 2,49kohm Teho 0,5W Toleranssi ±0,1% Tuotantosarja AR... Lue lisää
  • Tuotekoodi: AR2512-2K49-0.1
  • Teho: 0,5W
  • Resistanssi: 2,49kOhm
  • Asennus: SMD
  • Toimintalämpötila: -55...155°C
  • Toleranssi: ±0,1%
  • Valmistaja: Viking
  • Toimintajännite: 200V
  • Tuotantosarja: AR
  • Lämpötilakerroin: 25ppm/°C
  • Vastuksen tyyppi: thin film
  • Max. impulssijännite: 400V
  • Vastuksen laji: tarkkuus-
  • Kotelo - mm: 6432
  • Kotelo - tuuma: 2512
  • Pakkauskoko: 10 kpl
pkt
ValmistajaViking
Vastuksen tyyppithin film
Vastuksen lajitarkkuus-
AsennusSMD
Kotelo - tuuma2512
Kotelo - mm6432
Resistanssi2,49kohm
Teho0,5W
Toleranssi±0,1%
TuotantosarjaAR
Toimintajännite200V
Max. impulssijännite400V
Toimintalämpötila-55...155°C
Lämpötilakerroin25ppm/°C