- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VASTUS: THIN FILM - SMD - 1206 - 330KOHM - 250MW - ±0,1% - ERA8AEB - 25PPM/°C
ERA8AEB334V



Valmistaja PANASONIC Vastuksen tyyppi thin film Asennus SMD Kotelo - tuuma 1206 Kotelo - mm 3216 Resistanssi 0,33Mohm Teho 0,25W Toleranssi ±0,1% Tuotantosarja ERA8AEB Max. impulssijännite 300V... Lue lisää
4,18 €(Sis.alv)
3,33 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ERA8AEB334V
- Paino: 0.2 g
- Teho: 0,25W
- Resistanssi: 0,33MOhm
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -55...155°C
- Toleranssi: ±0,1%
- Valmistaja: PANASONIC
- Yhteensopivuus normin kanssa: AEC-Q200
- Tuotantosarja: ERA8AEB
- Lämpötilakerroin: 25ppm/°C
- Vastuksen tyyppi: thin film
- Max. impulssijännite: 300V
- Kotelo - mm: 3216
- Kotelo - tuuma: 1206
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VASTUS: THIN FILM - SMD - 1206 - 330KOHM - 250MW - ±0,1% - ERA8AEB - 25PPM/°C ERA8AEB334V
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Vastuksen tyyppi | thin film |
| Asennus | SMD |
| Kotelo - tuuma | 1206 |
| Kotelo - mm | 3216 |
| Resistanssi | 0,33Mohm |
| Teho | 0,25W |
| Toleranssi | ±0,1% |
| Tuotantosarja | ERA8AEB |
| Max. impulssijännite | 300V |
| Toimintalämpötila | -55...155°C |
| Lämpötilakerroin | 25ppm/°C |
| Yhteensopivuusnormi | AEC-Q200 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista