- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VASTUS: METAL GLAZE - THT - 2,2MOHM - 1W - ±5% - Ø6,8X19MM - 200PPM/°C
VR68000002204JAC00



Valmistaja VISHAY Teho 1W Halkaisija 6,8mm Vastuksen tyyppi metal glaze Asennus THT Rungon koko Ø6,8x19mm Pituus 19mm Toleranssi ±5% Lämpötilakerroin 200ppm/°C Max. toimintajännite 10kV DC... Lue lisää
1,81 €(Sis.alv)
1,45 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VR68000002204JAC00
- Paino: 1.7 g
- Teho: 1W
- Halkaisija: 6,8mm
- Resistanssi: 2,2MOhm
- Asennus: THT
- Toleranssi: ±5%
- Valmistaja: VISHAY
- Lähdöt: aksiaaliset
- Max. toimintajännite: 10kV DC
- Pituus: 19mm
- Lämpötilakerroin: 200ppm/°C
- Vastuksen tyyppi: metal glaze
- Rungon koot: Ø6,8x19mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | VISHAY |
| Teho | 1W |
| Halkaisija | 6,8mm |
| Vastuksen tyyppi | metal glaze |
| Asennus | THT |
| Rungon koko | Ø6,8x19mm |
| Pituus | 19mm |
| Toleranssi | ±5% |
| Lämpötilakerroin | 200ppm/°C |
| Max. toimintajännite | 10kV DC |
| Resistanssi | 2,2Mohm |
| Lähdöt | aksiaaliset |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista