- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VARISTORI: OKSIDI-SINKKI - THT - 150VAC - 200VDC - 240V - 6KA - Ø14MM
JVR14S241K87PU5

Valmistaja JOYIN Varistorin tyyppi oksidi-sinkki Asennus THT Max. toimintajännite 150V AC Max. toimintajännite 200V DC Varistorin jännite 240V Varistorin max. sähkövirta 8/20µs 6kA Rasteri 7,5mm... Lue lisää
1878,82 €(Sis.alv)
1497,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JVR14S241K87PU5
- Paino: 0.4 g
- Teho: 0,6W
- Halkaisija: 14mm
- Korkeus: 14mm
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 7,5mm
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: JOYIN
- Lähdöt: yksinkertainen
- Pakkauksen tyyppi: laukku
- Max. toimintajännite: 200V DC
- Max. toimintajännite: 150V AC
- Tuotantosarja: JVR
- Varistorin jännite: 240V
- Varistorin max. sähkövirta 8/20µs: 6kA
- Varistorin tyyppi: oksidi-sinkki
- Rungon koot: Ø14mm
- Pakkauskoko: 9000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VARISTORI: OKSIDI-SINKKI - THT - 150VAC - 200VDC - 240V - 6KA - Ø14MM JVR14S241K87PU5
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | JOYIN |
| Varistorin tyyppi | oksidi-sinkki |
| Asennus | THT |
| Max. toimintajännite | 150V AC |
| Max. toimintajännite | 200V DC |
| Varistorin jännite | 240V |
| Varistorin max. sähkövirta 8/20µs | 6kA |
| Rasteri | 7,5mm |
| Rungon koko | Ø14mm |
| Halkaisija | 14mm |
| Korkeus | 14mm |
| Energia E10/1000µs | 84J |
| Tuotantosarja | JVR |
| Teho | 0,6W |
| Pakkaus | laukku |
| Lähdöt | yksinkertainen |
| Toleranssi | ±10% |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista