- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VARISTORI: OKSIDI-SINKKI - THT - 115VAC - 150VDC - 180V - 10KA - Ø20MM
JVR20S181K11PU5

Valmistaja JOYIN Varistorin tyyppi oksidi-sinkki Asennus THT Max. toimintajännite 115V AC Max. toimintajännite 150V DC Varistorin jännite 180V Varistorin max. sähkövirta 8/20µs 10kA Rasteri 10mm... Lue lisää
1436,74 €(Sis.alv)
1144,81 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JVR20S181K11PU5
- Paino: 0.4 g
- Teho: 1W
- Halkaisija: 20mm
- Korkeus: 20mm
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 10mm
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: JOYIN
- Lähdöt: yksinkertainen
- Pakkauksen tyyppi: laukku
- Max. toimintajännite: 150V DC
- Max. toimintajännite: 115V AC
- Tuotantosarja: High Surge
- Varistorin jännite: 180V
- Varistorin max. sähkövirta 8/20µs: 10kA
- Varistorin tyyppi: oksidi-sinkki
- Rungon koot: Ø20mm
- Pakkauskoko: 3000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VARISTORI: OKSIDI-SINKKI - THT - 115VAC - 150VDC - 180V - 10KA - Ø20MM JVR20S181K11PU5
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | JOYIN |
| Varistorin tyyppi | oksidi-sinkki |
| Asennus | THT |
| Max. toimintajännite | 115V AC |
| Max. toimintajännite | 150V DC |
| Varistorin jännite | 180V |
| Varistorin max. sähkövirta 8/20µs | 10kA |
| Rasteri | 10mm |
| Rungon koko | Ø20mm |
| Halkaisija | 20mm |
| Korkeus | 20mm |
| Energia E10/1000µs | 130J |
| Tuotantosarja | High Surge |
| Toleranssi | ±10% |
| Teho | 1W |
| Pakkaus | laukku |
| Lähdöt | yksinkertainen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista