
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EPCOS |
| Max. toimintajännite | 25V AC |
| Max. toimintajännite | 31V DC |
| Varistorin tyyppi | metallioksidi |
| Varistorin jännite | 39V |
| Energia 2 ms | 1,6J |
| Varistorin max. sähkövirta 8/20µs | 250A |
| Rungon max. koot | Ø9mm |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |












