
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | JOYIN |
| Varistorin tyyppi | metallioksidi |
| Asennus | THT |
| Max. toimintajännite | 25V AC |
| Max. toimintajännite | 31V DC |
| Varistorin jännite | 39V |
| Varistorin max. sähkövirta 8/20µs | 100A |
| Rasteri | 5mm |
| Rungon koko | Ø5mm |
| Halkaisija | 5mm |
| Korkeus | 5mm |
| Energia E10/1000µs | 1,2J |
| Teho | 10mW |
| Varistorin jännitten toleranssi | ±10% |
| Johtojen koot | Ø0,6x24mm |












