
SR PASSIVES
VARISTORI: METALLIOKSIDI - THT - 250VAC - 320VDC - 390V - ±10% - 4,5KA
VAR14-250
Tuotekoodi: VAR14-250
2,77 €(Sis.alv)
2,20 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt




| Valmistaja | JOYIN |
| Varistorin tyyppi | metallioksidi |
| Asennus | THT |
| Max. toimintajännite | 250V AC |
| Max. toimintajännite | 320V DC |
| Varistorin jännite | 390V |
| Varistorin max. sähkövirta 8/20µs | 4,5kA |
| Rasteri | 7,5mm |
| Rungon koko | Ø16,5mm |
| Halkaisija | 16,5mm |
| Korkeus | 16,5mm |
| Energia E10/1000µs | 120J |
| Teho | 0,6W |
| Varistorin jännitten toleranssi | ±10% |
| Johtojen koot | Ø0,8x24mm |













