- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja IXYS Mekaninen asennus ruuvattu Sähköasennus THT Puolijohdemoduulin tyyppi tyristori Puolijohteen rakenne vuorovaiheinen x3 Portin virta 25/50mA Max. myötäjännite 1,19V Syöttövirta... Lue lisää
36,54 €(Sis.alv)
29,12 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VWO35-12HO7
- Paino: 50 g
- Kotelo: ECO-PAC 1
- Valmistaja: IXYS
- Lähdöt: rautalanka Ø1,5mm
- Pakkauksen tyyppi: irti
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Max. estosuuntainen jännite: 1,2kV
- Hilan virta: 25/50mA
- Maksimi virtapulssi: 200A
- Max. myötäjännite: 1,19V
- Puolijohteen rakenne: vuorovaiheinen x3
- Syöttövirta: 16A
- Sähköasennus: THT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TYRISTORIMODUULI VUOROVAIHEINEN X3 - 1,2KV - 16A - ECO-PAC 1 - THT VWO35-12HO7
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IXYS |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Sähköasennus | THT |
| Puolijohdemoduulin tyyppi | tyristori |
| Puolijohteen rakenne | vuorovaiheinen x3 |
| Portin virta | 25/50mA |
| Max. myötäjännite | 1,19V |
| Syöttövirta | 16A |
| Maksimi virtapulssi | 200A |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,2kV |
| Kotelo | ECO-PAC 1 |
| Pakkaus | irti |
| Lähdöt | rautamonisäikeinen Ø1,5mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista