- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja IXYS Puolijohteen rakenne vuorovaiheinen x2 Kotelo V1-A-Pack Sähköasennus juottaminen Puolijohdemoduulin tyyppi tyristori Pakkaus irti Lähdöt litteät pinnit Mekaninen asennus ruuvattu... Lue lisää
73,83 €(Sis.alv)
58,83 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VW2X60-14IO1
- Paino: 50 g
- Kotelo: V1-A-Pack
- Valmistaja: IXYS
- Lähdöt: litteät pinnit
- Pakkauksen tyyppi: irti
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Max. estosuuntainen jännite: 1,4kV
- Hilan virta: 100/200mA
- Maksimi virtapulssi: 520A
- Max. myötäjännite: 1,28V
- Puolijohteen rakenne: vuorovaiheinen x2
- Syöttövirta: 27A
- Sähköasennus: juottaminen
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TYRISTORIMODUULI VUOROVAIHEINEN X2 - 1,4KV - 27A - V1-A-PACK VW2X60-14IO1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IXYS |
| Puolijohteen rakenne | vuorovaiheinen x2 |
| Kotelo | V1-A-Pack |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Puolijohdemoduulin tyyppi | tyristori |
| Pakkaus | irti |
| Lähdöt | litteät pinnit |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Portin virta | 100/200mA |
| Max. myötäjännite | 1,28V |
| Syöttövirta | 27A |
| Maksimi virtapulssi | 520A |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,4kV |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista